KONST / Litografier / Litografi 7884441
nr 788 4441
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Gudmar Olovson (f. 1936), signerad: Gudmar, 4/120, motivets mått: 37x30
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:28:05
29/10 16:11:31
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson